RESPUBLIKINIS VIRTUALUS PROJEKTAS

„JAUKAUS KALĖDINIO STEBUKLO LAUKIANT“

Plačiau

Mūsų mokyklos lavinamųjų klasių mokinių komanda lapkričio 18 dieną dalyvavo, pirmą kartą organizuotoje LSOK vidutinio intelekto sutrikimo atletų netradicinių žaidimų čempionate, kurį organizavo Kelmės specialioji mokykla.

Plačiau

Per miškus, laukus su vėju atplasnojo vėl rugsėjis... :)

Plačiau

Spalio 27 d. vokalinės studijos „Rasa“ mokiniai sudalyvavo virtualiame neįgaliųjų muzikos festivalyje „Meno sūkurys“, kurį organizavo Panevėžio „Šviesos“ ugdymo centras.

Plačiau

Norėdama kūrybiškai paminėti Motinos dieną, Kybartų ,,Rasos" mokykla jau trečią kartą organizavo eilėraščių konkursą „Meilės žodžiai mamai”, kuriuo buvo siekiama skatinti mokinių kūrybinę saviraišką, ugdyti jų vertybines nuostatas, gebėjimą reikšti meilę, pagarbą ir dėkingumą savo mamai, vykdyti pedagogų gerosios patirties sklaidą bendradarbiaujant su savivaldybės, šalies bei įvairių užsienio šalių lituanistinėmis mokyklomis.