Atnaujinta 2023 m. rugsėjo 4 d.
Eil. Nr. |
Darbuotojo vardas, pavardė |
Dėstomas dalykas / pareigos |
Pareigybės aprašymas |
PEDAGOGINIS PERSONALAS |
|||
1. |
Donata Andziulienė |
Lietuvių kalba |
|
2. |
Aristida Balbierienė |
Auklėjimas |
|
3. |
Laura Baltrukonytė |
Logopedė |
|
4. |
Renata Paškauskaitė |
Socialinė pedagogė |
|
5. |
Rimutė Deltuvienė |
Auklėjimas |
|
6. |
Skirmanta Grudzinskaitė |
Lavinamųjų klasių mokytoja |
|
7. |
Vilma Jasulaitytė-Kalvaitienė |
Biologija, gamta ir žmogus |
|
8. |
Raimonda Katilienė |
Logopedė |
|
9. |
Renata Kentnerienė |
Lavinamųjų klasių mokytoja |
|
10. |
Rasa Klimavičienė |
Auklėjimas |
|
11. |
Eglė Labašauskienė |
Lietuvių kalba, istorija |
|
12. |
Inga Leonavičienė |
Muzika |
|
13. |
Jolanta Lukoševičienė |
Lavinamųjų klasių mokytoja |
|
14. |
Aušra Lukoševičiūtė |
Dorinis ugdymas (tikyba) |
|
15. |
Aida Matevičienė |
Geografija, buities kultūra |
|
16. |
Danutė Rašimienė |
Matematika, informacinės technologijos |
|
17. |
Lyma Pauliukaitienė |
Vokiečių kalba |
|
18. |
Karolis Ragaišis |
Gydomoji kūno kultūra, namų mokymas |
|
19. |
Aldona Ruseckienė |
Lavinamųjų klasių mokytoja |
|
20. |
Petras Volungevičius |
Fizinis ugdymas, technologijos |
|
21. |
Aušra Baikštienė |
Pradinis ugdymas |
|
22. |
Viktorija Žemantauskienė |
Lavinamųjų klasių mokytoja |
|
NEPEDAGOGINIS PERSONALAS |
|||
1. |
Edita Meseckienė |
Valytoja |
|
2. |
Jurgita Arlauskienė |
Mokytojo / auklėtojo padėjėja |
|
3. |
Aušrina Sakalauskienė |
Naktinė auklė |
|
4. |
Stasys Čerkauskas |
Ūkvedys |
|
5. |
Elytė Kuliešienė |
Mokytojo / auklėtojo padėjėja |
|
6. |
Arvydas Zabielavičius |
Vairuotojas |
|
7. |
Lina Norkeliūnienė |
Mokytojo / auklėtojo padėjėja |
|
8. |
Liudmila Enyulene |
Valgyklos darbuotoja |
|
9. |
Vilija Januškaitienė |
Auklėtojo padėjėja |
|
10. |
Rėda Karalienė |
Mokytojo padėjėja |
|
11. |
Diana Norkeliūnaitė |
Sekretorė |
|
12. |
Regina Norušienė |
Auklėtojo padėjėja |
|
13. |
Algimantas Rūškys |
Vairuotojas |
|
14. |
Kęstutis Petrikas |
Einamojo remonto darbininkas |
|
15. |
Nijolė Skauronienė |
Naktinė auklė |
|
16. |
Rasa Švenčiūnienė |
Auklėtojo padėjėja |
|
17. |
Romualdas Tičkus |
Kompiuterinių sistemų priežiūros specialistas |
Kompiuterinių sistemų priežiūros specialisto pareigybės aprašymas |
18. |
Vaidutė Vakarinienė |
Vyriausioji buhalterė |
|
19. |
Antanas Žilinskas |
Einamojo remonto darbininkas |
Darbuotojų kontaktinė informacija teikiama tel. 8 342 30672 ir el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.